Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 7:00 do 15:00
  • Polski
  • English
  • Deutsch
Konstruktor AUTO CAD, INVENTOR

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe METPOL zatrudni konstruktora ze znajomością AUTO CAD, INVENTOR do pracy w dziale konstrukcyjno-technologicznym.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie rysunków ofertowych
  • Wyjazdy służbowe na terenie polski w celu wykonywania pomiarów i ustaleń technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne. Najlepiej Mechanika i Budowa Maszyn
  • Znajomość zasad budowy i konstrukcji maszyn
  • Biegła znajomość systemu Autodesk INVENTOR i Auto CAD
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV pocztą elektroniczną na adres: biuro@met-pol.eu lub osobiście w sekretariacie firmy. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).